• +90 542 237 0 524

Antalya’nın en gözde ilçelerinden birisi olan Alanya’ya, yılın çeşitli aylarında Türkiye ve yurtdışından pek çok insan gelmektedir. Alanya’ya gelen yolcuların, ulaşmak istediklere adrese kadar kolay bir ulaşım sistemine ihtiyaç duyduğunu görüyoruz. Özellikle Alanya’ya vardıklarında buradan doğrudan otele gitmek isteyenler yada kalacak bir yer bulmak isteyenler için ulaşım önemli bir konudur.

 

Alanya’da ulaşım sağlayabileceğiniz pek çok farklı imkan vardır. Bu imkanlar daha çok toplu taşıma olarak görülebilir. Ancak yüklerinizi, özel eşyalarınızı korumak istiyorsanız özel transfer hizmeti sizler için daha uygundur. Üstelik tek sebep bu değildir. En önemlisi zaman kaybetmemek, rahat bir ulaşım sağlamak ve çok kişilik bir grup için ekonomik bir ulaşım sağlamak için transfer hizmeti daha doğrudur.

 

Özel VIP Alanya Havalimanı Transfer Hizmeti Nedir?

Türkiye’nin pek çok önemli turistik kentlerinde ve ulaşımın önemli olduğu büyükşehirlerde sağladığımız bir hizmet ağımız var. Bu ağ tamamen müşterilerimizin özel ulaşımını sağlamak üzerine kurulur. Ege bölgesi başta olmak üzere, Akdeniz’de de özellikle Antalya ve Alanya’da hizmet vermekteyiz.

 

VIP Alanya transfer hizmetimizde, Alanya’da bulunan Gazipaşa havalimanı’ndan Alanya merkeze, otele yada belirleyebileceğiniz herhangi bir adrese kısa sürede, güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Alanya transfer hizmetimizi tercih etmenizi gerektirecek pek çok neden sayabiliriz. Kolay bir ulaşımın yanı sıra zamandan tasarruf ve özellikle de çok kişilik aile yada gruplarda daha ekonomik bir ulaşım olduğunu söyleyebiliriz.

 

Transfer Hizmetimiz Hakkında

Hizmetimizin işleyişi hakkında bilmeniz gereken maddelere aşağıda yer veriyoruz. Alanında uzun yıllar boyu hizmet veren bir firma olarak hem müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak hem de daha kaliteli bir hizmet sunmak amacı doğrultusunda bazı kriterlerimiz vardır.

 

Uygun Fiyatlı Transfer - Alanya transfer firmaları arasında fiyat önemli bir konudur. Fiyatlandırmada aşırıya kaçılması müşteri kaybına sebebiyet verebileceği gibi transfer hizmeti anlayışına da etik değildir. Sonuç olarak bizler fiyatlandırmaları seçtiğiniz ulaşım detaylarına göre yaparız. Bu da demek oluyor ki tercih edeceğiniz araç modeli başta olmak üzere, gidilecek yön, mesafe gibi ayrıntılar ücretleri belirleyen en önemli etkenlerdir.

 

Zamanında Hizmet - Pek çok müşterimizin alanya havalimanı transfer hizmetini tercih etmesinin en önemli nedenlerinden birisi zamandır. Havalimanında indiğinizde ulaşacağınız yer için toplu taşıma aracını beklemek ve bu süreçte eşyalarınız ile uğraşmak çoğu zaman uzun yolculuk sonrası yorulan birisi için oldukça zordur. Fakat transfer hizmetimizde bunları dert etmenize gerek yoktur.

 

Güvenli ve Konforlu - Araçların güvenlik kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Şoförlerimiz trafik kuralları konusunda hassas ve dikkatlidir. Sizi ulaşacağınız adrese olabilecek en güvenli bir şekilde ulaştırmayı sağlarlar. Araçlarımız düzenli olarak temizlenmekte ve iç dizaynı rahatlığınızı sağlayacak düzeydedir.

 

Aile ve kalabalık gruplar - Transfer hizmetinin en önemli özelliklerinden birisi de aile ve kalabalık gruplar için oldukça ideal olmasıdır. Rahat araç iç dizaynı ile yolculuk boyunca hiç bir şekilde rahatsızlık duymazsınız. Son derece konforlu koltuklar ile rahat ederken, profesyonel personellerimiz eşyalarınızın güvenliğinden sorumludur.

 

Transfer Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

Alanya transfer hizmetimizden faydalanmak çok kolaydır. Bunun için web sitemiz üzerinden ulaşım bilgilerinizi girebileceğiniz bir sistemi sizlere sunuyoruz. Bu sistem transfer hizmetimizden faydalanmanızın en basit yoludur.

 

Sistem üzerinde aynı zamanda araç modeli seçimi yapabiliyorsunuz. Bizler farklı müşteri profillerine hizmet sağlayan bir firma olarak aynı zamanda farklı beklentileri de düşünüyoruz. Bu yüzden araç filomuz geniş ve beklediğiniz özellikleri sağlayacak pek çok aracımız bulunuyor.

 

Kısacası hizmetimizden faydalanmak için sistemimiz üzerinde ulaşım detay bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında doğrudan telefon ile ulaşabilir ve sadece bir kaç dakikada hizmet talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz Alanya ve çevresini iyi bilen ve transfer hizmetine dair her bir ayrıntıya hakim olan personellerdir. Merak ettiğiniz her şey için ulaşabilirsiniz.

 

Alanya Transfer Fiyatları Ne Kadar?

Alanya transfer firmaları arasında olabilecek en ucuz Alanya havalimanı transfer fiyatları sunmaya çalışıyoruz. Sistem üzerinde transfer hizmetine dair detayları girdiğinizde, belli bir fiyat aralığını öğrenmeniz mümkündür. Bunun dışında kesin bir fiyat için araç modeli, yön, mesafe gidi detayları seçmeniz gerekiyor. Özellikle de tek yön çift yön durumu ücreti etkileyen önemli etken.

 

Sizlerde transfer hizmetimiz için sistem üzerinde tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Ulaşım detaylarından, ödeme yöntemine kadar her bir ayrıntıyı belirleyebilirsiniz. Sizlere anında dönüş yapılacak ve talep etmiş olduğunuz hizmet için onay alınacaktır. Sizlere her aşamada yardımcı oluyoruz