• +90 542 237 0 524

Transfer Tr firması olarak Ege ve Akdeniz bölgesinde havaalanı, otel, marina, işyeri ve yazlık kışlık ev adreslerinize vip ulaşım hizmetleri vermekteyiz. Hemen hizmet alabileceğiniz 7 gün ve 24 saat ulaşım servislerimiz ile Bodrum Havalimanı ve  Dalaman Havalimanı başta olmak üzere, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir ve Antalya Havalimanı transfer ihtiyaçlarınız için 2016 model vip araçlarımızla 7/24 hizmete hazırız. Hedefimiz Türkiye'de bulunan tüm havalimanların'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Sektörde nitelikli bir geçmişe sahip olan firmamız vip bodrum transfer olanaklarıyla müşterilerimizin özel olarak ve güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamaktadır. Hizmet anlayışımız alanında en iyisi olmak ve bunun için hizmet kalitemizi arttırmamız gerektiğinin bilincinde olarak, hizmet sağlamış olduğumuz araçlarımız için kalite kriterleri söz konusudur.

Araçlarımız, Bodrum havalimanı transfer hizmetine ihtiyaç duyan çeşitli müşteri profillerine uygun modeller ile sunulmaktadır. Dolayısıyla beklentileri karşılayacak bir hizmet anlayışı ile özel olarak ulaşımınızı sağlamaktayız.

Kaliteli hizmet anlayışı beklentilerinizi karşılayacak olan bir Bodrum transfer firması olmak adına, her sezonda hizmetimizi yenilemekteyiz ve aynı zamanda uygun ücretler ile müşterilerimizin ekonomik bir ulaşım sağlaması adına elimizden gelen gayreti ve özveriyi göstermekteyiz.