• +90 542 237 0 524

Antalya transfer yolcularına Antalya Havalimanı ve Alanya Gazipaşa Havaalanı başta olmak üzere 24 saat kesintisiz vip ulaşım hizmeti sunar. Protokol taşımacılığı, Antaya havalimanından Expo 2016 fuar alanı transfer hizmeti ve turistik bölge otellerine ulaşım ihtiyaçların da değerli konuklarımızın Havaalanı karşılama dahil olmak üzere birinci sınıf sürücülü araç kiralama hizmetleri de almasını sağlıyoruz. Her zaman oluğu gibi ilk önceliğimiz güvenlik olarak çıktığımız bu yolda konfor ve ucuzluk da bizler için çok önemlidir. Hizmetlerimizi en konforlu iken aynı zamanda da en ucuz olabilmesi için elimizden gelen tüm özveriyi sarf etmekteyiz.

Antalya Havalimanı Vip Transfer Hizmetimiz

Antalya seyahati düşünenler için kente vardıklarında ulaşımın sağlanılması önemlidir. Antalya büyük bir şehir ve ulaşım olanakları oldukça fazla. Fakat uçak yolculuğunuz sonrasında özel eşyalarınız ile toplu taşıma araçlarını kullanmak çok da doğru bir tercih olmayabilir. Nitekim gitmek istediğiniz otel ya da adres için birden fazla araç değiştirmeniz gerekebileceği gibi tüm bu ulaşımın sağlanabilmesi için zamana da ihtiyaç duyacaksınız. Buna karşın ulaşımınızın daha rahat ve daha kısa sürede gerçekleştirilebilmesi için özel vip antalya transfer hizmetini tercih etmeniz her açıdan daha avantajlı olacaktır.

 

Özel transfer hizmetimizde normal koşullarda faydalanamadığınız pek çok kolaylıkların sağlanması söz konusudur. Araç seçimi, gidilecek olan varış noktasını seçmek, havalimanı noktasında aracın hazır olması gibi pek çok avantajları sıralandırabiliriz. Sektörde pek çok özel transfer firması bulunuyor ancak bizler Ege ve Akdeniz bölgelerindeki en önemli noktalarda hizmetlerimizi olabilecek en uygun fiyatlar ile sağlayan öncü bir transfer firmasıyız.

 

Özel Transfer Hizmetlerinden Nasıl Faydalanabilirim?

Antalya’da, havalimanı ve Alanya ilçesindeki Gazipaşa Havalimanı olmak üzere hava yolu ile ulaşım sağlayan müşteriler için iki ana terminal noktası bulunmaktadır Bu noktalarda ihtiyaç duyduğunuz Antalya havalimanı transfer  ve Gazipaşa havaalanı transfer hizmetlerimizi sağlamaktayız. Özellikle Gazipaşa havalimanı noktası turizm sektörü açısından önemli bir kent olan Alanya ilçesi sınırlarındadır. Özellikle tatilciler bu havalimanından transfer hizmeti talep etmektedirler. Havalimanından alınacak olan müşterinin araca sorunsuz bir şekilde yerleşimi sonrasında daha önce sistem üzerinden ya da bizzat telefon görüşmesi ile belirtilmiş olan adrese yolculuk başlar.

 

Sistem üzerinde ya da telefon ile özel transfer hizmetimiz için araç seçimi, varılacak yer ve diğer ulaşım detaylarını dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Bunun için web sitemiz oldukça kullanışlıdır ve alternatif seçeneklerinizi de daha net bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Ulaşım hizmetinize dair belirlemiş olduğunuz her bir kriter sizlere sağlanmaktadır. Bu aşamada asıl hizmetimiz sizleri havalimanı noktasından teslim alarak başlıyor. Bu noktadan itibaren aracımız sistem üzerinde belirtmiş olduğunuz adrese güvenli ve rahat bir şekilde varmaktadır.

 

Hizmet Kriterlerimiz ve Araç Filomuz

Hizmetlerimizde müşteri beklentilerinin karşılanmasına önem veriyoruz. Bunun için özellikle araçlarımızda güvenlik ve rahatlık kriterlerinin sağlanmasına özen gösteriyoruz. Araç filomuz geniş ve her bir aracın periyodik olarak temizliği, teknik bakımı gerçekleştirilmektedir.

 

Araçlar hakkında üzerinde durmamız gereken konulardan birisi de model seçenekleridir. Müşterilere farklı model seçeneklerinin sunulması önemlidir. Bu seçenekleri sağlarken müşteri profillerini analiz etmek gerekiyor. Örneğin tatilci bir aile için ihtiyaç duyulan transfer aracı ile özel bir iş görüşmesi için gelen firma sahipler için sağlanacak araç modelleri arasında fark söz konusudur. Bu farkı gözeten ve transfer hizmetiniz için en uygun çözümü üreten bir firmayız.

 

Antalya Transfer Fiyatları Ne Kadar?

Antalya havalimanı transfer fiyatlarıHizmetlerimizin ekonomik olarak sağlanması için olabilecek uygun fiyatları müşterilerimize sunarız. Piyasada genel olarak Antalya havalimanı transfer fiyatları bellidir. Bizler sağlamış olduğumuz hizmetimiz için ihtiyaç duyulan minimum tutarı talep ederiz fakat bunun her zaman için bir garantisi olamaz. Çünkü tercih edilen ulaşım seçenekleri için belirlenen ayrıntılar fiyatları büyük ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle kesin bir fiyat aralığından bahsedebilmek ilk etapta doğru ya da mümkün olmayacaktır. Bunun yerine sistem üzerinde araçları ve transfer seçeneklerini inceleyerek fiyatları inceleyebilirsiniz. Fiyatlar hakkında kesin bir bilgi edinmek için yapabileceğiniz bir diğer şey iletişime geçmek olacaktır. Antalya transfer firmaları arasında en uygun fiyatlarımızı keşfedeceksiniz.