• +90 542 237 0 524

Ankara Esenboğa Havalimanı transfer hizmetimiz ile sizleri belirleyeceğiniz saatte havalimanı noktasından alacağız ve belirlemiş olduğunuz adrese doğrudan ulaşımınızı gerçekleştireceğiz.

Firmamız sektörde uzun bir süredir faaliyet gösteriyor. Ankara’da havalimanı çevre ilçeler ve merkez dahil olmak üzere, ulaşmak istediğiniz adrese güvenli, hızlı, rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yeni araç seçeneklerimiz ve araç içi sağlamış olduğumuz özellikler ile hiç sıkılmayacağınız bir yolculuğu gerçekleştiriyorsunuz. Vip Esenboğa havalimanı transfer hizmetimiz her türlü özel, genel ulaşım amacı ile tercih edebileceğiniz bir ulaşım hizmetidir. Bazı durumlarda, diğer ulaşım seçeneklerine çok daha ekonomik olmaktadır. Hizmet içeriğimiz ve araçlarımız hakkında çok daha fazla detaylı bilgiye aşağıda değiniyoruz.

Ankara Esenboğa havalimanı transfer hizmetimiz hakkında merak edilen her soruya cevap veriyoruz Bunun için destek birimimiz 7 gün 24 saat sorularınıza cevap vermekte ve transfer hizmeti sürecine dair her türlü konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

 

Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer

Transfer hizmetimizde müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda araçlarımızı geliştiriyoruz. Bizleri tercih eden farklı müşterilerimiz oluyor. İş görüşmeleri için transfer hizmeti ihtiyacı duyan firma sahipleri, tatil yada seyahat amaçlı gelmiş olan aile yada kişi için transfer hizmetinin yanı sıra; özel yada genel etkinlikler, çeştli toplantılar yada tamamen kişisel amaçlar doğrultusunda ihtiyaç duyulan özel ulaşım hizmetinde her farklı müşterimiz için uygun araçları sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda yeni modellerden oluşan geniş bir araç filomuz var ve araçlarımızın sağladığı pek çok özellik bulunuyor.

Ankara’da gitmek istediğiniz adres neresi olursa olsun, bizler hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Ankara’ya hava yolu ile varmış olan müşterilerimiz için özel transfer aracı çok daha önceden hazır olarak beklemektedir. Bu sayede zaman kaybı olmadan, gidilecek olan adres için yola çıkmış oluyorsunuz. Bagajlarınız araca kolayca yerleştirilir ve yol boyunca eşyalarınızın güveniliği gizliliği sağlanır. Bir aile, ekip, grup yada kişi olabilirsiniz, bizler her müşterimiz için uygun araç modellerine sahibiz.

Tüm bunların yanı sıra araç içi dizayna da önem veriyoruz. Müşterimizin yol boyunca rahat olması ve zaman geçirmesini sağlayacak özel ikramlar, kablosuz internet gibi ekstraları sağlıyoruz. Araçlarımız tamamen hijyeniktir. Havalandırma sistemleri çalışır durumda ve en sıcak havada bile serin yolculuk yapmanızı sağlayan bir klima sistemi mevcuttur. Araçlarımızın modelleri yeni ve 2016 modellerden oluşmaktadır. Fakat bu kadar özellik için müşterilerimizden yüksek fiyatlar talep etmiyoruz. Çünkü bizler kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

 

Araç Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Geniş bir araç filomuzun olduğuna değinmiştik. Bu sayede farklı müşterilerimiz için uygun nitelikelre sahip farklı model seçeneklerimiz mevcuttur. Araç kiralama sürecinde müşterilerimizin ulaşım tercihlerine bağlı olarak tercih etmek istedikleri araçlarda bazı özelliklere dikkat etmektedirler. Bu özelliklerin başlıcalarını aşağıda maddeler halinde sıralandırabiliriz. Biz, aranan şartları sağlayan araç modellerini sunuyoruz.

 

Araçlarımız Kaç Kişilik?

Araçlarımız 4 kişilik, 9 kişilik yada 16 kişilik kapasitelere sahiptir. Tercih edeceğiniz modele göre kişi sayısı değişiklik gösterir. Minibus olarak sınıflandrdığımız geniş hacimli aracımız 16 kişi ve beraberindeki ortalama bagaj sayısını karşılamaktadır. Böyle bir tercih aynı zamanda farklı ulaşım seçeneklerine oranla daha ekonomik olmaktadır. Aileler, kalabalık gruplar için tavsiye edilir.

 

Araçlarımız Güvenli Mi?

Araçlarımızda teknik bakıma büyük önem veriyoruz. Periyodik olarak gerçekleştirilen teknik bakımlar aracın daha güvenli olmasını sağlıyor. Aracın teknik bakımı dışında, acil durum için her araçta bulundurulması gereken başlıca güvenlik ekipmanları da bulunmaktadır.

Sürücülerimiz trafik kurallarına uymakta ve tercih edecekleri ulaşım güzergahlarını dikkatle seçmektedirler. Ulaşmak istediğiniz adrese sizi güvenli bir şekilde ulaştırmaktadırlar.

Transfer sürecinde eşyalarınızın güvenliği ve gizliliği konusunda emin olabilirsiniz. Bagajlarınız araca uygun bir şekilde yerleştirilir ve yol boyunca hiç bir şekilde zarar görmez.

 

Araç İçi Özelliklerimiz Nelerdir?

Araç içerisinde müşterimiz yolculuk boyunca rahat etmelidir. Bu yüzden konfor birinci şartımızdır. Hijyenik ve havadar olan araçlarımızda, wifi imkanı sunuyoruz ve bu sayede kullanılan akıllı telefon, tablet, laptop gibi cihazlar ile yolda zaman geçirebiliyorsunuz.

Yol boyunca özel ikramlar yapmaktayız. Yolculuğunuzun güvenliğini sağlarken aynı zamanda sıkılmamanız için geliştirdiğimiz bu imkanlar daha iyi bir yolculuk yapmanızı sağlayacaktır.

 

Esenboğa Havalimanı Transfer Fiyatları Ne Kadar?

Esenboğa Havalimanı Transfer fiyatları araç modellerine göre farklılık gösteriyor. Bu konuda daha net bir bilgi edinmek için fiyat listemize bakabilirsiniz. Fiyatlarımız toplam olarak belirlenmiş bir ücrettir. Sonrasında ekstra ve sürpriz ödemeler ile karşı karşıya kalmazsınız.

Esenboğa havalimanında özel ulaşım hizmetimizi sağlarken, olabilecek en uygun fiyatları sağlamaya özen gösteriyoruz. Bunu yaparken hizmet kalitemizden de ödün vermiyoruz. Fiyatları etkileyen pek çok detay var. Bu detayları ve sonuç olarak istenilen ücretleri sistem üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede bütçenizi ayarlamış olursunuz.

Dilerseniz fiyatlandırma ve hizmet talebi için doğrudan iletişim telefonu numaralarını arayabilirsiniz. Firmamız sizlere fiyatlandırma detayları ve hizmet talebinde bulunma aşamaları için yardımcı olmaya hazırdır.

 

Esenboğa Havalimanı Transfer Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

Esenboğa havalimanı transfer hizmetimizden faydalanmaya karar verdiyseniz, transfer talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Bunun için iki yöntem sunuyoruz.

 

1. Online Esenboğa Havalimanı Transfer Hizmeti Talebi

Online olarak hizmet talebinde bulunmak son derece kolaydır. Bunun için web sitemizi kullanabilirsiniz. Dilerseniz tercih edeceğiniz araç modeli üzerinden dilerseniz de ana ekrandan ulaşım zamanı, yeri, adres gibi ulaşım detaylarını girerek bizlere ulaştırabilirsiniz. Bizler tekrar onayınızı almak ve hizmet talebinizi yerine getirmek için sizlere kısa sürede geri dönüş yapacağız.

 

2. Telefon Numaralarımız İle Talepte Bulunmak

Hizmet talebinizi iletmek için telefon numaralarımızı da arayabilirsiniz. Hizmet numaralarımız, aynı zamanda hizmet sürecimize daire merak ettiğiniz her bir soruyu sorabileceğiniz, yardım alabileceğiniz ve firma hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz bir destek birimidir.

Esenboğa havalimanı transfer firmaları arasında köklü bir firma olarak, aynı zamanda Türkiye’nin farklı havalimanı noktalarında da müşteri memnuniyeti garantili bir özel ulaşım hizmeti sağlıyoruz. Sizler de Esenboğa havalimanı transfer için bizlerle iletişime geçebilir yada online olarak talepte bulunabilirsiniz. Beklentilerinizi sağlayacak çözümler üretiyoruz ve olabilecek en uygun fiyatlar ile hizmet sağlıyoruz. Güvenlik, konfor, hızlı ulaşım için uygun fiyatlı çözümler. Kaliteli hizmet anlayışı ile yıllar boyu sektörde bilinen bir firma.