• +90 542 237 0 524

Dalaman Havaalanı ulaşım hizmetlerimizi de aynı Bodrum da aldığınız kalite ile son model araçlar ve ekonomik ucuz transfer fiyatları ile sunuyoruz. Transfer Tr olarak bizden Dalaman Havalimanı çevresindeki tüm turistik tatil merkezlerine ulaşım hizmeti alabilirsiniz. Dalaman transfer servislerimiz de güvenli, ucuz, konforlu ve vaktinde ulaşım ilkeleri ile hizmet veriyoruz. Dalaman Ulaşım ihtiyaçlarınıza kaliteli ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

Dalaman transfer hizmetimizde; Dalaman'a hava yolu ile gelecek olan tatilciler, firma sahipleri, aile veya bireysel müşterilerimiz için uygun transfer seçeneklerimizi sunuyoruz. Transfer hizmetimizin hiç bir aşamasında aksaklığa yer vermiyoruz. Müşteri güvenliği ve rahat ulaşım vazgeçilmez temel prensiplerimizdendir.

Nasıl Çalışıyoruz?

Sizlere transfer hizmetimiz süresince firmamız bünyesinde çalışan bilgili ve profesyonel ekibimiz yardımcı olmaktadır. Transfer sürecinde gerek havalimanı noktasında gerekse de ulaşılacak olan adreste olsun ihtiyaç duyabileceğiniz personeller size yardımcı olmaya hazırdır. Şoförlerimiz ise Dalaman çevresi hakkında detaylı bilgiye sahiptir. Oteller, konaklama tesisleri, ulaşım seçenekleri ve daha pek çok konuda yardım alabilirsiniz.

Transfer hizmeti süresince konfor ve güvenlik kriterlerini sağlıyoruz. Bu kriterlerin sağlanabilmesi için araçlarımızın bakım ve temizliğini periyodik olarak gerçekleştirmekteyiz. Hem araçların teknikşartnamesine uygun hem de hizmet prensiplerimiz gereği araçlarda acil durum ekipmanları bulundurulmaktadır.

Geniş bir araç filomuz bulunuyor. Bu da tercih edebileceğiniz farklı araçlar anlamına geliyor. Müşterilerimiz için farkı araç seçeneklerini sunarken, farklı müşteri profillerini göz önünde bulunduruyoruz. Bu sayede müşteri açısından uygun araç seçimini daha kolay oluyor.

Uygun Fiyatlar ile Dalaman Transfer Hizmeti

Müşterilerimiz açısından Dalaman havalimanı transfer fiyatları olabilecek ideal seviyede tutmaktayız. Bazı koşullarda fiyatlarımız piyasanın daha altında olabileceği gibi daha üstünde de olabilmektedir. Bunun nedeni olarak gidilecek yön, mesafe, araç modeli gibi etkenler sıralandırılabilir. Fakat özellikle Dalaman ve çevresinde olabilecek en ucuz dalaman havalimanı transfer hizmeti sağladığımızı söyleyebiliriz.

Fiyatlar hakkında kesin bilgi edinebilmek için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında web sitemiz üzerinden de fiyatları görüntülemeniz mümkündür.

Fiyatlandırmalar için aynı zamanda geniş ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Bu da tüm bu süreci daha hızlı ve kolay bir hale getiriyor.

Dalaman Havalimanı Transfer Hizmeti

Müşterilerimizi havalimanından alabileceğimiz gibi belli bir adresten doğrudan Dalaman havalimanına da ulaştırmaktayız. Dalaman havalimanı transfer hizmetimiz kapsamında farklı konum seçenekleriniz mevcut. Özellikle tatil için gelen müşterilerimizin tercihlerini göz önünde bulundurduğumuzda otel ile havalimanı arasında karşılıklı bir transfer hizmeti tercih ettiğini görüyoruz.

Neden Transfer Hizmetine İhtiyaç duyulur?

Transfer hizmetimizin temel amacı özel ulaşım hizmetini sağlamaktır. Bunu sağlarken müşterilerimizin ulaşım ihtiyaçlarını düşünüyoruz. Havalimanı ve ulaşmak istediğiniz adres aralığında doğrudan transfer gerçekleştirilir. Bu da müşteri açısından büyük bir zaman tasarrufu anlamına gelir. Fakat bu hizmetin tek faydasını zaman ile sınırlamak yeterli olmaz, nitekim müşterinin sahip olduğu özel eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi de ancak bu hizmet ile çok kolay olmaktadır. Bunun dışında rahatlık, özellikle uzun ve yorucu bir yolculuğun ardından en çok ihtiyaç duyulan kriterlerden birisidir. Özellikle aile ya da kalabalık bir grup açısından ulaşım kolaylıklarına değinirsek, geniş araç filomuz sayesinde uygun minibus modelini sağlıyoruz ve bu hesap edilebilecek diğer tüm ulaşım olanaklarına kıyasla daha ekonomik, daha hızlı, daha konforludur.

VIP Dalaman Transfer Hizmetimiz

VIP hizmetimizde öncelikli olarak müşterilerimizin ihtiyaçları analiz edilir. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda uygun araçlar sağlanır. Müşterilerimiz çoğu zaman transfer detaylarını kendileri belirlemektedir. Bunun dışında özel bir iletişim sağlanarak, uygun araç sağlanabilmektedir.

Dalaman transfer firmaları arasında bir araştırma yaparken, bu bölgede öncü olan firmamızı da değerlendirmenizi öneriyoruz. VIP dalaman transfer hizmetimiz 2016 model vip araçlar ve uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.