• +90 542 237 0 524

Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan ve yolcu sayısı bakımından en yoğun ikinci havalimanı noktasıdır. Yıllık olarak ortalama yolcu kapasitesi yaklaşık 20 milyondur. Sizler de Sabiha Gökçen Havalimanı için uçuş hazırlığındaysanız, o halde ulaşım planlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Bizler sektörde uzun bir süredir faaliyet gösteren havalimanı transfer firması olarak, havalimanına ulaştığınızda bu noktadan İstanbul’daki belirli güzergah ya da belli bir adrese doğrudan ulaşmanızı sağlıyoruz. Bunu dilerseniz gidiş ve dönüş olarak gerçekleştirebiliriz.

Son model vip araç seçeneklerimiz ile Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmetimizi sağlamaktayız. Hizmetimiz sürecinde merak ettiğiniz tüm sorulara cevap veriyor ve sizlere 7/24 destek veriyoruz.

Sabiha Gökçen havaalanı transfer hizmetimizin pek çok avantajı bulunmaktadır. Ulaşacağınız adrese doğrudan, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmak için bizi tercih eden müşterilerimizden olmanız için sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında bilgi vermek istiyoruz.

 

Neden Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Hizmetimizi Tercih Etmelisiniz?

Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Bu faaliyet döngüsü ile zamanla çok şey öğrendik. Müşterilerimizin farklı beklentileri olabiliyor ve aynı zamanda ortak beklentiler de söz konusudur. Bizlerde bu beklentilere karşılık vererek hizmet ağımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Bunu yapabilmemiz için müşterilerimize sunmuş olduğumuz araçlara yatırım yapmamız gerekmekteydi. Şu an sizlere son model araçlarla hizmet veriyoruz ve bunu yaparken yüksek fiyatlar talep etmiyoruz. Çünkü hizmet prensibimiz daha çok kaliteli hizmet ve uygun fiyat prensipleri doğrultusunda ilerliyor.

Pek çok farklı müşteri talebinin olduğundan bahsetmiştik. Bu da araçlarımızın hemen her müşterimiz için uygun niteliklere sahip olması anlamına geliyor. Bunu daha açık ve net bir şekilde ifade etmemiz gerekirse, İstanbul büyük bir şehir ve pek çok farklı amaç doğrultusunda özel araç talebi söz konusudur. Bu talepleri genel olarak aşağıdaki gibi sıralandırmamız mümkündür.

 

 • İş görüşmeleri için transfer hizmeti
 • Özel ya da genel etkinlikler için transfer hizmeti
 • Tatil amaçlı gelen aile, grup ya da kişi için transfer hizmeti
 • Özel amaçlı transfer hizmeti

 

Müşterilerimizin gitmek istediği adres neresi olursa olsun, bizler hizmet sağlıyoruz. Bunu özellikle havalimanı noktasından yapmamızın nedeni, müşterilerimizin İstanbul’a daha çok hava yolu ile gelmesi ve bu noktada müşterimizi bekletmeden, hazır olan aracımızla doğrudan transfer hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Transfer hizmetimizin pek çok faydası vardır. Bu faydalar aynı zamanda bizleri tercih etmiş olan müşterimizin beklentileri ile de orantılıdır.

 

 • Yolculuk sonrasında gitmek isteyeceğiniz adres için havalimanı noktasında uzun bir süre beklemeniz gerekmez çünkü aracımız zaten belirtmiş olduğunuz saatten önce hazır olarak sizi bekliyor olacaktır.
 • Bagajlarınız dert değil çünkü bagajlarınız araçlara rahat bir şekilde yerleştirilebiliyor.
 • Eşyalarınızın gizlilik ve güvenliği sağlanıyor. Transfer sürecinde kimsenin bir şekilde eşyalarınıza asla ulaşma imkanı yoktur.
 • Bir aile, bir ekip yada 16 kişiye kadar fazladan bir takım olmanız durumunda bunun için uygun araç seçeneklerimiz de mevcuttur ayrıca böyle bir durumda transfer hizmetini tercih etmeniz çok daha ekonomik olacaktır.

 

Araçlarımızın güvenliği, konforu, eğlenceli olması konularında bir şüpheniz olmasın. Araç özelliklerimize aşağıda daha detaylı bir şekilde değiniyoruz. Kısacası havalimanı transfer hizmetinden faydalanmak büyük bir kolaylıktır ve bizler bu hizmeti olabilecek en iyi bir şekilde sunuyoruz. Bunun için yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz ve araçlarımıza büyük oranda yatırım yapıyoruz. Aynı zamanda fiyatların olabilecek en uygun seviyede olmasını sağlıyoruz.

 

Araç Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Araç modellerimiz değişkenlik göstermektedir. Araç filomuzu oluşturan her bir model hakkında daha detyaylı bir bilgi edinmek için araçlar sayfasına bakabilirsiniz. Bizler hizmetimizi açık ve net bir şekilde ifade ederiz ve müşterilerimizin de memnuniyetle bizi tercih etmelerini sağlarız. Buna göre aşağıda sıraladığımız her bir özelliğin araçlarımızda sağlanmış olduğundan emin olabilirsiniz.

 

 • 4 kişilik, 9 kişilik yada 16 kişilik kapasitelere sahip araçlarımız vardır.
 • Kişi sayısı ile doğru orantılı olarak bagaj hacmi ve sayısı da artmaktadır. Çok sayıda bagaj söz konusu olduğunda, minibüs olarak sınıflandırılan aracımızı tercih etmeniz daha doğru olacaktır.
 • Araçlarımızın teknik bakımları yapılmış olup, sorunsuz ve güvenlidir.
 • Araçlarımız için aynı zamanda güvenlik kontrolleri de yapılmaktadır. Gerek teknik altyapısının gerekse de acil güvenlik ekipmanlarının tam olması sağlanmaktadır.
 • Araç içinde sağlanması gereken ilk ve en önemli koşul olarak rahatlığa önem veriyoruz.
 • Müşterilerimizin hava alması, temiz ve hijyenik bir oksijen ihtiyacı için önemli olan havalandırma sistemi her zaman kullanıma hazır ve çalışır durumdadır.
 • Temizlik en önemli kriterlerden birisidir. Aracımızın %100 hijyenik olduğundan emin olana kadar hizmete sunmuyoruz. Bunu sağlamak için periyodik olarak temizlik gerçekleştiriyoruz.
 • Müşterilerimiz ücretsiz WiFi (kablosuz internet) olanağımızdan yararlanabilirler ve yolculuk süresince cihazları ile sıkılmadan zaman geçirebilirler.
 • Yolculuğun keyifli olması için ikramlarımız mevcuttur.

 

Bizleri tercih ederek yol boyunca sıkılmayacağınızı garanti ediyoruz. Bizler aynı zamanda güvenli, rahat ve sorunsuz bir ulaşımı da garanti ediyoruz.

Sürücülerimiz İstanbul’u çok iyi bilmektedir. Sizi belirtmiş olduğunuz adrese olabilecek en iyi bir şekilde ulaştırırlar. Güvenebileceğiniz bir Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer firması olarak hizmetlerimizde beklentilerinizi karşılamaya özen gösteriyoruz.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Fiyatları Ne Kadar?

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer fiyatları araç seçeneklerimize göre değişkenlik göstermektedir. Transfer hizmetimiz için sadece tek bir seferde toplam hizmet ücreti dahil ödeme almaktayız ve sonrasında sürpriz ödemelerle karşılaşmazsınız.

Fiyatlandırma konusunda olabilecek en uygun fiyatları sağlıyoruz ve bunun için fiyatlarımızı daha net bir şekilde görebileceğiniz havalimanı transfer fiyatları sayfamıza göz gezdirebilirsiniz. Fiyatlandırmayı etkileyen detaylar ise transfer hizmetinin tek yönlü mü yoksa çift yönlü mü olduğu, hangi modelin tercih edileceği gibi ulaşım tercihleridir.

Tüm bunlara ek olarak, sizlere ek masraflar asla çıkartmayız. Sizler araç tercihlerinizi belirleyerek sistem üzerinde fiyatlandırmaları görebilirsiniz. Dilerseniz doğrudan iletişime geçerek de konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmetimizden olabilecek en kolay bir şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Bizlere transfer hizmeti için hizmet talebinizi ulaştırmak için tercih edebileceğiniz farklı yöntemler mevcuttur. Dilerseniz online olarak web sitemiz üzerinden transfer hizmeti için ulaşım detaylarını girebilir ve bizlere ileterek, anında geri dönüş ve onay alabilirsiniz. İsterseniz de doğrudan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak transfer hizmetimiz için talepte bulunabilirsiniz.

Transfer hizmetimiz hakkında merak edilen her bir soru için 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz destek birimimiz mevcuttur. İstanbul transfer firmaları arasında en uygun fiyat transfer hizmeti sağlıyoruz. Tüm işlemlerinizi internet üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için online işlem sistemini geliştirdik.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Hizmetimiz Hakkında Daha Fazlası

Bizler müşterilerimizin her bir sorusuyla yakından ilgileniriz. Hizmetlerimiz ve firmamız hakkında merak ettiğiniz her konu için bizlere ulaşabilirsiniz. Destek birimimiz günün her saati ve haftanın 7 günü aktif olarak sizlere yardımcı olmaya hazırdır.

Araçlarımızın kalitesine, yeni olmasına ve olabilecek en uygun fiyatlar ile sunularak müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanmasına özen gösteriyoruz. Türkiye’nin önemli havalimanı noktalarında hizmet ağımız bulunuyor. İstanbul Atatürk Havalimanı transfer hizmeti için de bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.