• +90 542 237 0 524

İzmir transfer ve vip ulaşım hizmetleri veren firmamız başta İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile ağrılıklı olarak Çeşme Alaçatı bölgesine 7/24 transfer hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’nin önemli havalimanı noktalarında 7/24 ulaşım hizmeti veren firmamız, İzmir için özel olarak vip izmir havalimanı transfer hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimiz için farklı tercihler sunuyoruz. İş, özel, tatil, etkinlik yada benzeri durumlar için özel ulaşım sağlamak izmir transfer hizmeti ile çok daha kolay olmaktadır.

 

İzmir büyük bir şehir ve gerek merkezde, gerekse de civarında olsun pek çok etkinlik düzenleniyor. Bu etkinlikler ile birlikte iş amaçlı gelen yatırımcılar, firma sahipleri ve tatil için gelen tatilci müşterilerimiz için yeni model, konforlu ve ekstra bir çok özelliği bulunan araçlarımız ile transfer hizmetini sağlamaktayız.

 

Müşterilerimizin önemli bir kısmı şehir dışından hava yolu ile izmir havalimanına gelmektedir. Havalimanı noktasından, doğrudan ihtiyaç duyulan adrese gitmek için en iyi seçenek izmir havalimanı transfer hizmetidir. Bir kaç gün yada bir kaç saat öncesinde firmamız ile iletişime geçerek yada sitemizdeki işlem panelini kullanarak, yolculuk süresi ve varış zamanı hakkında bilgilerinizi vermek ve transfer hizmetimiz için araç seçeneklerini belirlemeniz yeterli olacaktır.

 

Araçlarımızın pek çok özelliği mevcuttur. En başta bir transfer firmasının kaliteli bir hizmet anlayışında olduğunu gösteren güvenlik, teknik bakım, konfor ve hijyenik olma prensipleri başlıca sıralandırılabilir. Araç filomuzdaki araçların önemli bir kısmı son model olup, vip 2016 model araçlar ile hizmet sağlamaktayız. Araçlarımızın teknik bakımı ve güvenlik kontrolleri düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin güvenli bir şekilde ulaşım sağlaması bizler için en önemli kriterdir.

 

Araç içerisinde müşterimizin rahat etmesini sağlamak önemli prensiplerimizden birisidir. Yol boyunca ücretsiz araç içi ikram, ücretsiz wifi gibi ekstra hizmetlerimiz mevcut olup, araçlarımızda özel multimedya seçeneklerimiz ile hiç sıkılmayacağınız bir yolculuk yapmanızı sağlıyoruz.

 

İster tek kişi, isterseniz bir ekip, grup ya da aile olun; firmamız her müşterimiz için özel çözümler üretir. Transfer hizmetimizden faydalanmak için ekstra bir form doldurmanıza ya da araç kiralama sürecindeki kadar uğraşmanıza gerek yoktur. Araçlarımız her müşterimiz için hazırdır sadece web sitemiz üzerinden veya telefonla rezervasyon yaptırmanız ve ulaşım seçeneklerinizi belirlemeniz yeterli olacaktır.

 

Müşterilerimizin en çok üzerinde durduğu konulardan birisi de ücretler olmaktadır. Bizler fiyatlandırma konusunda tüm müşterilerimiz için olabilecek uygun fiyatları sunmaya özen göstermekteyiz. Fakat bunu belirleyen bazı önemli kriterlerimiz vardır. Tercih edilecek olan araç, gidilecek yön, mesafe gibi ulaşım detayları, fiyatlandırmaları belirlemektedir. Bizler tüm bu seçenekleri daha kolay ve anlaşılabilir bir hale getirerek, karmaşık hesaplardan müşterilerimizi kurtarıyoruz. Müşterilerimiz web sitemizden hangi model aracı tercih etmeleri durumunda, hangi yöne, ne kadar mesafe gidileceği gibi detayları görüntüleyebilir ve toplam olarak ne kadar ödeme yapılması gerektiğini görebilirler. Bizler asla müşterilerimize sürpriz fiyatlar ortaya çıkarmayız. Sadece bir hizmet planı yapılır ve toplam ücret sizlerden talep edilir.

 

Firmamız izmir transfer firmaları arasında köklü bir firma olup, aynı zamanda Türkiye’nin önemli havalimanı noktalarında da hizmet vermektedir. Yeni müşterilerimiz ile hizmet kalitemizi daha da arttırırken izmir transfer fiyatları için olabilecek en uygun fiyatları sağlıyoruz.

 

İzmir havalimanından, kolay bir şekilde gitmek istediğiniz adrese sizleri ulaştırıyoruz. Bunu yaparken güvenlik, konfor, eğlence unsurlarını da sağlıyoruz. Her müşterimiz için yeni ve farklı model araç seçeneklerimiz mevcuttur. Sektörde uzun bir süredir aktif olan firmamız yeni müşterilerini kazanmaya devam ediyor ve sizlerle çok daha kaliteli bir hizmet sağlıyoruz.