• +90 542 237 0 524

İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunuyor. Hava yolu ile ulaşım tercih ettikten sonra sizi havalimanı noktasından özel aracımız ile alıyor ve belirttiğiniz adrese özel ulaşımınızı sağlıyoruz. Bunun için vip Atatürk havalimanı transfer hizmetimizi 7/24 sizlere sunmaktayız.

 

Atatürk havalimanı İstanbul’un pek çok merkezi yerleşim birimlerine yakın olması ile bir avantaj sağlıyor. Bu sayede daha hızlı bir ulaşım sağlanabilmektedir. Atatürk havalimanı transfer hizmetimiz için online olarak rezervasyon işlemini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Sizler de İstanbul’a gelmeyi planlıyorsanız ve özel ulaşım seçeneklerini düşünüyorsanız, o halde sektörde uzun yıllar hizmet sağlayan firmamızın Atatürk havalimanı transfer hizmetinden faydalanmanızı düşünmenizi öneriyoruz.

 

Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

İstanbul büyük bir şehir ve aynı zamanda Türkiye’nin en yoğun nüfusuna sahiptir. Durum böyle olunca pek çok önemli etkinlikler, özel etkinlikler, iş görüşmeleri, iş amaçlı seyahatler yada tatil için gelen kişiler, aileler, ekipler, gruplar… Bizler tüm müşterilerimizi düşünür ve son model araç seçeneklerimizi sunarız. Sistemimiz açık ve nettir. Hizmetimizde müşterilerimizin özel ulaşım ihtiyacını olabilecek en kolay bir şekilde gidermeye gayret ediyor ve bu doğrultuda hizmet anlayışımızı geliştiriyoruz. Online rezervasyon ve hizmet talebinde bulunma panelini de bu doğrultuda geliştirdik.

 

Transfer TR olarak  sadece İstanbul’da aktif bir firma olmakla kalmıyor aynı zamanda Türkiye’nin önemli noktalarında da transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Sağladığımız hizmetleri geliştiriyoruz ve hizmet kalitemizi arttırmakla çok daha fazla yeni müşterilerimizi kazanıyoruz. Sektörde uzun bir geçmişimiz var. Bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaç duydukları araç modelleri ve bu modellerin sağlaması gereken başlıca özelliklerin farkındayız.

 

Hizmet standartlarımızı geliştirirken araçlarımıza büyük oranda yatırım yapıyoruz. Bu nedenle araçlarımız sadece ulaşım hizmetinizi sağlayan bir araç olmakla kalmayıp, aynı zamanda yol boyunca rahatlık ve güven hissedebileceğiniz bir iç dizayna sahiptir. Bu anlamda farklı araç modellerimizi görebileceğiniz bir sayfamız bulunuyor. Bu sayfada araç filomuzu görüntüleyebilirsiniz.

 

Araçlarımızın Özellikleri Nelerdir?

Araçlarımızın özelliklerine değinirken modele bağlı olarak değişen özellikler ve hizmet kalite prensiplerimiz gereği sağladığımız özellikler olarak iki ana grupta ele alabiliriz.

Modele bağlı olarak değişen özellikler aşağıdaki gibi sıralandırılabilir.

  • Araç hacmi ve orantılı olarak kişi sayısı değişkendir. Kişi sayısı tercih edeceğiniz aracın modeline göre 4 kişilik, 9 kişilik yada 16 kişilik olarak değişkenlik gösterir.
  • Bagaj sayısı özellikle minibus olarak sınıflandırılmış geniş araçlarımızda çok daha fazladır.

 

Tüm araçlarımız aşağıda sıraladığımız özellikleri sağlamaktadır. Bu özellikler aynı zamanda hizmet kalite prensiplerimiz gereği müşterilerimize sağladığımız özelliklerdir.

  • Araçların teknik muayenelerinin yapılmış olması
  • Araçların güvenlik donanımlarının tam olması
  • Araç içi dizaynın konforlu olması
  • Araç içi havalandırma sisteminin sağlıklı çalışıyor olması
  • Araç içinin hijyenik olması
  • Ücretsiz wifi (kablosuz internet)
  • Özel ikramlar

 

Atatürk Havalimanı Transfer Fiyatları Ne Kadar?

 

Atatürk Havalimanı Transfer fiyatları tercih edeceğiniz aracın modeline, gidilecek olan adrese, tek yön mü yoksa çift yön mü olacağına göre değişkenlik göstermektedir. Bizler fiyatlandırma yaparken müşterilerimizin hizmet süreci ya da sonrasında ekstra ve sürpriz fiyatlar ile karşı karşıya kalmalarına izin vermeyiz. Bu yüzden hizmetlerimizde her zaman için hizmet öncesi net bir bedel ortaya koyarız. Bu aşamada özelliklede fiyat sayfamızı inceleyebilir ve net bir bilgi edinebilirsiniz. Dahası, siz sadece transfer hizmetimizden yararlanmaya karar verin ve bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Tüm bu detayları firmamız sizler yerine hesaplayacak ve net bir fiyat ile size dönüş sağlayacaktır.

 

Atatürk Havalimanı Transfer Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

Atatürk havalimanı transfer hizmetimizden faydalanmanızı kolaylaştırmak için online hizmet talep sistemini sizlere sunuyoruz. Ancak hizmet talebinde bulunabilmek için sadece bu online sistemi kullanmak zorunda değilsiniz. Bu sistem dışında bizlere telefon ile de ulaşabilir ve sizinle 7/24 özenle ilgilenmeye hazır firma çalışanlarımız ile iletişim sağlayarak ihtiyaç duyduğunuz transfer hizmeti hakkında bilgi verebilir ve kolay bir şekilde hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 

Atatürk havalimanı transfer firmaları arasında köklü bir firma olarak yenilikçi bir anlayış ile hizmet sağlıyoruz. Bu nedenle çağımızın önemli iletişim, etkileşim imkanı internet sayesinde de online işlemleri sunuyoruz. Eğer online olarak transfer hizmetimizden bir talepte bulunmak isterseniz sadece sizden istenilen ulaşım detayları hakkında bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

 

Atatürk Havalimanı Transfer Hizmetimiz Hakkında Daha Fazlası

Atatürk Havalimanı Transfer hizmetimiz hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız, firmamız ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Bizler 7/24 olarak bu hizmeti olabilecek en iyi bir şekilde sağlamaya özen gösteriyoruz. Sektörde uzun süredir hizmet sağlıyoruz ve müşterilerimizin memnuniyeti için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

 

Kalitel hizmet ve uygun fiyat prensipleri doğrultusunda araçlarımızı geliştiriyoruz. Her müşterimiz için çözümlerimiz mevcuttur. İstanbul Atatürk Havalimanı özel ulaşım hizmetimiz ile çok daha rahat, hızlı, güvenli, eğlenceli bir ulaşım sağlarsınız.