• +90 542 237 0 524

Dalaman Havalimanı Datça Aktur özel transfer hizmetimiz sizi uygun fiyatlar ile Havaalanı noktasından Datça Aktur'a ulaştırmaktadır. Hava yolu ile ulaşım sağlayan müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz transfer hizmet ile Dalaman havaalanı noktasında belirlenen yolculuk saatinde hazır olarak bekleyen özel transfer aracımız sizleri alıyor ve gitmek istediğiniz, çevre otellere, adrese, şehir merkezine, yat merkezine, konaklama alanlarına yada nereye istiyorsanız sizleri ulaştırmaktadır.

Datça Aktur çevresi çam ağaçları ile kaplı doğanın temiz oksijenini keşfetmek için iy bir yer. Aktur' un kıyısında hayat bir başkadır. Muazzam koyları ile hiç ayrılmak istemeyeceğiniz bir yer. Aktur için çeşitli konaklama seçenekleri mevcuttur. Ulaşım nasıl sağlanır diye düşünüyorsanız, özel transfer hizmetimiz uygun fiyat ile Dalaman havaalanından Aktur'a sizi ulaştırmaktadır.

Firmamız Türkiye'nin önemli turistik beldelerinde uzun yıllardır transfer hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmetimiz ile havaalanı noktasından doğrudan adrese ulaşmak isteyen müşterilerimizin kolayca, uygun fiyatlı, güvenli bir şekilde son model araçlarımız ile transferini sağlıyoruz. Bunun için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.