• +90 542 237 0 524

Gölköy Transfer


Bodrum Havalimanı Gölköy transfer hizmetimiz ile kısa sürede Gölköy bölgesinde gitmek istediğiniz otele veya adrese konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Gölköy tarihi dokusu ve sessizliği ile sizi büyüleyecek başka bir tatil köyüdür. Uygun fiyatlı transfer hizmeti sağlayarak, sizleri Havalimanı noktasından doğrudan Gölköy'e ulaştırmaktayız.

Gölköy, eskiden Karianda olarak adlandırılan Antik Kent üzerine kurulu bir yerleşim birimidir. Belli bir tarihi geçmişe sahip ve genel olarak sessiz sakin bir doğası vardır. Doğa yürüyüşleri yapmak için ve sevdiklerinizle doğa keşifleri için harika bir yerdir. Bodrum'da oldukça fazla yeşillik görebileceğiniz başlıca köy alanlarından birisidir.

Gölköy'ü ünlü yapan bir diğer önemli artısı ise plajlarıdır. Plajında büyük, küçük konaklama işletmelerinde yerinizi bulabilirsiniz. Uzun bir kumsalı vardır ve yeşilliği ile harika bir manzarayı ortaya çıkarır.

Doğayı keşfetmek isteyenler için en ucuz transfer hizmeti sağlayan firmamız ile Bodrum havalimanı noktasından, Gölköy'e doğrudan ulaşabilirsiniz. Transfer fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşın.