• +90 542 237 0 524

Turgutreis Transfer


Bodrum Havalimanı transfer hizmeti sağladığımız mahallelerden birisi olan Turgutreis, adını Osmanlı döneminde amiral olan Turgut Reis'ten almaktadır. Tatilcilerin uğrak yerlerinden birisi olan Turgutreis için yeni model araçlarımız ile uygun fiyatlı transfer hizmeti sağlıyoruz.

Turgutreis küçük ancak oldukça canlı bir beldedir. Özellikle plajlarının eşsiz mavisi sizi büyüleyecek ve çarşıda gezinirken yazın coşkusunu hissedeceksiniz. Turgutreis gezilecek yerleri olarak ünlü olması iel birlikte aynı zamanda eğlence mekanları ile de ünlüdür. Kıyı ve iç kesimlerinde eğlence mekanlarını bulabiliyorsunuz. Pek çoğu yaz boyunca geceleri açık olmaktadır.

Turgutreis konaklama beklentilerinizi de karşılar. Eğer erken rezervasyon ile kendinize bir otel ayarlayamadıysanız sorun yok. Çünkü bulabileceğiniz onlarca pansiyon, küçük otel ve oldukça uygun fiyatlı konaklama yerleri mevcuttur. Bu nedenle çoğu zaman tatilciler Turgutreis'e gelir çünkü Bodrum merkeze göre daha uygun fiyatları vardır.

Turgutreis ile Bodrum arasında 18 km bulunmaktadır. Uygun fiyatlı transfer hizmetimiz sizi tam olarak Bodrum Havalimanı noktasından alacak ve doğrudan Turgutreis'e ulaştıracaktır. Yaklaşık 30 dakika sürecek olan bu transfer sürecinde son model aracımızda tüm imkanlarımız mevcuttur ve sıkılmayacağınız bir yolculuk olacaktır.

Özellikle kalabalık bir aile yada iki veya üzeri bir grupsanız, bu durumda özel transfer hizmetimizin diğer ulaşım seçeneklerine oranla daha uygun fiyat olduğunu hesaplayabilirsiniz. Bizler güvenlik, konfor kriterlerini sağlayan araçlara sahibiz ve araç içi donanımımız yol boyunca rahat bir ulaşım yapmanızı sağlamaya yöneliktir.