• +90 542 237 0 524

Bodrum Transfer


Transfer Tr olarak Türkiye'nin önemli turistik merkezlerinde havalimanı transfer hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimize Milas Bodrum Havalimanı Bodrum Transfer hizmetini en uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Bu nedenle alanında en ucuz transfer hizmeti sağlayan bir firmayız. Her müşterimiz için Bodrum özel transfer hizmeti çözümlerimiz mevcuttur. Araçlarımız çok özellikli ve son modeldir. Bodrum havalimanından, Bodrum bölgesindeki otel veya adresinize en güvenli transfer hizmetini sunuyoruz. Bodrum, Muğla'nın 13 ilçesi içinde yer alır. Bodrum günümüzde önemli bir turizm merkezidir. Bodrum sadece Türkiye'de değil Dünya da turizm açısından bilinen önemli bir tatil beldesidir. Bodrum'a tatilciler genel olarak hava yolu ulaşımı ile gelmektedir.

Bodrum nüfus açısından Muğla'nın en fazla nüfusa sahip ilçesidir. Nüfusu yaz aylarında bir ülke nüfusuna ulaşmaktadır. Bodrum'un antik çağda sanat merkezi olarak kullanılmıştır. Antik çağ ismi Halikarnasos olarak bilinir. Türkçe Halikarnas olarak telafuz edilmiştir. Bodrum da Halikarnas isimli birçok yöresel firmaya rastlanır. Günümüzde Bodrum kalesi olarak adlandırılan tarihte ise Aziz Petrus Kalesi Castle of St. Peter adı verilen kalesi gezilecek tarihi yerlerin en başında gelir.

Bodrum, Dünyanın her yerinden yerli yabancı turistlerin ziyaret ettikleri ünlü bir tatil beldesidir. Bu nedenle her türlü ulaşım imkânına sahiptir. Bodrum’a hava ulaşımı Milas Bodrum Havalimanı ile sağlanır. Bodrum merkeze Milas Bodrum Havaalanı uzaklığı 35km mesafededir.

Bodrum'da deniz ulaşımı üç büyük marina ve kruvaziyer yanaşma iskeleleri ile sağlanır. Bodrum merkezde bulunan Milta marina en çok tercih edilen marinasıdır. Ancak zamanla yer sıkıntısı yaşanması nedeni ile Turgutreis Mahallesi ve Yalıkavak Mahallesine de marinalar yapılmıştır. Turgutreis’de bulunan D MarinTurgutreis ve Yalıkavak’da bulunan Yalıkavak Palmarina'dır

Bodrum Havalimanından Bodrum merkeze ulaşım için bizlere güvenebileceğiniz uygun fiyatlı transfer hizmetini sunuyoruz. Son model araçlarımız, rahat ve güvenli bir yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Araçlarımızın pek çok özelliği vardır.