• +90 542 237 0 524

Torba Transfer


Torba, Gölköy'ün yanı başında bir yerleşim birimidir. Doğası ve otelleriyle sizi büyüleyecek olan bu beldeye ulaşım için uygun fiyatlı Bodrum havalimanı Torba transfer hizmeti sağlamaktayız. Müşterilerimizi Bodrum Milas havalimanı noktasından alıyoruz ve doğrudan Torba'ya ulaştırıyoruz.

Otel çeşitliliği konusunda ve modern yapılanma ile ünlü olan Torba aynı zamanda muhteşem bir sahile sahiptir. Torba küçük bir yer fakat sahili oldukça temiz ve güzel bir vakit geçirebilirsiniz. Torba aynı zamanda eskiden beridir uğrak bir tatil köyü olarak bilinmektedir.

Torba Bodrum merkeze yaklaşık olarak 7 km uzaklıktadır. Bodrum'da sessiz sakin bir tatil için tercih edilebilecek yerlerin başında gelmektedir. Otel seçenekleri arasında beklentilerinizi karşılayacak bir otel için rezervasyon yaptırmak kolaydır.

Doğayı sevenler için Torba harika bir yeşillik örtüsüne sahiptir. Bu nedenle doğa yürüyüşleri için harika bir belde olduğunu söyleyebiliriz. Torba aynı zamanda Didim'e oldukça yakındır. Tatil sürecinizde Didim'e de gidebilirsiniz.

Torba ile Bodrum Milas Havaalanı arasında transfer hizmeti sağlayan firmamız sizleri olabilecek en uygun fiyatlar ile istediğiniz adrese ulaştırıyor. Torba ile havaalanı arasında yaklaşık mesafe 30 km'dir. Sadece yaklaşık 40 dakikalık bir süre içerisinde havalimanı noktasından Torba'da belirlemiş olduğunuz otele veya adresinize ulaşmış oluyorsunuz. Transfer hizmetimiz uygun fiyatlar ile sağlanmaktadır.