• +90 542 237 0 524

Yalıçiftlik Transfer


Bodrum bölgesinin en güzel tatil köşelerinden olan Yalıçiftlik beldesine ulaşmak için Bodrum havalimanı Yalıçiftlik transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Unutmayalım ki huzurlu bir tatilin ilk adımı tatil yapacağınız yere güvenilir ve rahat bir şekilde ulaşmak ile başlar. Transfer Tr olarak, tamamı yeni model ve donanımlı araçlarımızla siz değerli müşterilerimize eşsiz hizmet kalitemizden ödün vermeden en uygun fiyatlarla 7/24 transfer hizmeti sunuyoruz.

Yalıçiftlik'de çok fazla otel bulunmamasına karşılık, genelde hayvancılık ve tarım ile uğraşan köy halkının misafirleri ağırlamak için işlettikleri küçük pansiyonlarda, bir çok otelde bulamayacağınız huzuru ve rahatlığı bulabilirsiniz. Küçük pansiyonlarda köy halkının kendi üretimi olan bir çok ürünün de eşsiz lezzetine varabilirsiniz. Yalıçiftlik'de nadiren bulunan oteller ve butik otellerin fiyatları son derece uygundur. Sezonda gecelik 120 TL'den başlayan Yalıçiftlik otel fiyatları sezon sonunda 60 TL'ye kadar düşmektedir.

Yalıçiftlik harika doğa manzarası ve küçük koylardan oluşmaktadır. Doğa yürüyüşleri yapmak, koyları keşfetmek ve sevdikleriniz ile zaman geçirmek için harika bir yerdir. Burada Bodrum'un denizin ne kadar temiz ve büyüleyici olduğunu göreceksiniz.

Sizleri Bodrum havalimanı noktasından alarak, özel ve son model aracımız ile Yalıçiftlik'e ulaştırıyoruz. Burası oldukça büyük bir beldedir. Hem doğal alanları hem de tarihi kalıntıları ile ilgi çekiyor. Tarihi kalıntılar arasında özellikle Antik Kent Syangela kalıntıları sizi eski zamanlara götürecektir. Yalıçiftlik otel transfer hizmetini sizelere en ucuz fiyatlarla sağlıyoruz.

Yalıçiftlik'te bulabileceğiniz pek çok otel vardır. Ulaşım için ise sizlere en ucuz transfer hizmeti sunuyoruz. Bodrum Milas Havaalanına vardığınızda, özel aracımız sizi alacak ve doğrudan bu saklı cennete ulaştıracaktır.

Transfer araçlarımız son model olup, iç donanımında klima, wifi, konfor ve güvenlik gibi her ayrıntı sağlanmıştır. Kısacası keyifli bir yolculuk ve uygun bir fiyat ile Yalıçiftliğe varmış olacaksınız.