• +90 542 237 0 524

Gümüşlük Transfer


Bodrum Havalimanı Gümüşlük transfer hizmetimiz ile bu sessiz sakin ve doğa harikası mahalleye varabilirsiniz. Transfer hizmetimiz uygun fiyatlı ve son model araç seçenekleriyle sizleri Bodrum havalimanı noktasından alır ve Gümüşlük merkez, otel veya istediğiniz bir noktaya doğrudan ulaştırır.

Gümüşlük özellikle de sessizliği ve sakinliği seviyorsanız, burası vazgeçemeyeceğiniz kadar güzel bir doğayı sizlere sunuyor. Gümüşlüğü özel kılan ayrıntılara değinmemiz gerektiğinde ilk olarak manzarasından başlayabiliriz. Gün batımını daha önce çoğu kez izlemişsinizdir fakat Gümüşlük'te gün batımı bir başka güzel ve yeşilliği ile size saklı cennet izlenimini verecek.

Gümüşlük kış aylarında çok sessizdir. Kafa dinlemek isteyen ünlü insanların pek çoğu burada kışın ikamet ettiği bilinmektedir. Yazın ise Gümüşlük çok farklı değildir ancak turizm sezonu ile biraz daha hareketlenmektedir. Bu hareketliliği kıyılardaki özel barlar, restoranlar, kafeler ile görebilirsiniz. Fakat Bodrum merkez ya da diğer mahalleleri kadar eğlence mekanları konusunda aktif olduğunu söyleyemeyiz. Bu mahalle daha çok sessizliği sevenler ve doğayı yakından keşfetmek için iyi bir fırsat.

Gümüşlüğün ilgi çeken yerlerinden birisi de kıyıda gezerken görebileceğiniz küçücük bir ada olan "rabbitisland", Türkçe adı ile "tavşan adası"dır.Gümüşlük kıyılarında çok sayıda balıkçı restorantı vardır. Eğer uğramayı planlıyorsanız, bütçenizi ayarlamanızı öneririz çünkü fiyatları biraz pahalı.

Gümüşlük'ten dönmeden önce; takılar, hatıralar, hediyelikler gibi el yapımı olan ve oldukça güzel küçük eşyaları satan yerlerden bir hatıra edinebilirsiniz.

Gümüşlük bir yazı geçirmek için oldukça güzel bir yer ve kışın ayrıca bir güzel. Bizler Gümüşlük için ihtiyaç duyduğunuz havalimanı transfer hizmetini sağlıyoruz. Bodrum havalimanına vardığınızda özel ve yeni model olan araçlarımız sizi ihtiyaç duyduğunuz adrese transfer etmektedir. Aile, kalabalık grup yada özel tek kişilik için uygun, yeni model araçlarımız ile tüm müşterilerimize en ucuz transfer hizmeti sunan için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.