• +90 542 237 0 524

Kadıkalesi Transfer


Kadıkalesi özel transfer hizmeti sağladığımız beldelerden birisidir. Bodrum havalimanı noktasından müşterilerimizi uygun fiyatlar ile transfer ettiğimiz Kadıkalesinin derin bir tarihi geçmişi vardır. Fakat tek özelliği tarihi geçmişi ile sınırlı değildir. Nitekim harika denizi ve yolculuk boyunca görebileceğiniz narenciye bahçeleri ile süslü bir köydür.

Kadıkalesi turizm sektöründe oldukça hızlı bir şekilde gelişmeye devam eden köydür. Turizm girişimcileri ve yatırımcıları da son yıllarda buraya pek çok konaklama işletmeleri, oteller ve restaurant yatırımları yapmaktadır.

Kadıkalesi doğal güzellikleri ile de ön plana çıkan bir beldedir. Genel manzaranın mavi ile yeşilliğin bir arada olması ile görülebilir. Saf ve temiz bir doğa keşifi yapmak için harika bir belde.

Bodrum Havaalanı ile Kadıkalesi arası özel transfer hizmetimiz, bölgede hizmet veren en ucuz transfer hizmeti olarak bilinir. Yeni model araçlarımız gerçekleştirdiğimiz transfer hizmetlerimizde, müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Bu nedenle araç içi donanımımız rahat, eğlence ve güvenlik unsurlarını sağlamaktadır. Hizmetlerimiz uygun fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir