• +90 542 237 0 524

Güvercinlik Transfer


Bodrum merkeze oranla iyi bir tatil alternatifi seçeneği olan Güvercinliğe, Bodrum Havaalanı noktasından ulaşım sağlamak, en ucuz Güvercinlik transfer hizmeti sağlayan firmamız ile oldukça kolaydır. Sizleri havalimanı noktasından yeni model ve çok özellikli aracımız ile alıyor ve doğrudan Güvercinliğe transfer ediyoruz.

Güvercinlik, mavilik ve yeşilliğin bir arada olduğu yerlerden birisidir. Doğası ve deniziyle Bodrum'un en güzel beldelerinden birisidir. Güvercinlik yerleşim alanında pek çok ağaç türü görebilirsiniz. Belde geniş bir ormanlık araziye sahiptir.

Bodrum merkezi ile Güvercinlik beldesini kıyaslarsak, çok daha sakin olduğunu söyleyebiliriz. Özelliklede eğlence mekanı beklentisi içerisindeyseniz, beklentileriniz karşılanmayabilir. Bunun yerine daha çok doğa yürüyüşleri yapmak; yeşillik ve mavilik arasında kendinizi bulmak için harika bir yerdir.

Yerleşim alanı olarak sizi kendisine aşık bırakıyor diyebileceğimiz bir doğal güzelliğe sahiptir. Yaz aylarında ise ayrıca güzeldir. Bodrum'a 20 km uzaklıktadır.

Güvercinlik özel transfer hizmetimiz ile en ucuz transfer hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Sizleri Bodrum Milas Havaalanı noktasından alıyoruz ve doğrudan Güvercinlik beldesine güvenli, rahat, çok özellikli ve yeni model araçlarımız ile ulaştırıyoruz.