• +90 542 237 0 524

Bitez Transfer


Bitez Tranfer

Transfer Tr olarak 7/24 hizmetinizde olan donanımlı araçlarımızla Bodrum havalimanı Bitez transfer hizmetini sizelere en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Siz değerli konuklarımızı Bodrum havalimanında karşılayan deneyimli ekibimiz ile Bitez bölgesinde gitmek istediğiniz otele veya herhangi bir adrese en güvenli ve rahat bir şekilde ulaştırıyoruz. Bitez transfer süresince bize emanetsiniz. Bodrum'a yaklaşık 10 km uzaklıkta olan Bitez, havalimanına ise yaklaşık 50 km mesafededir. 50 km yaklaşık olarak 1 saat yolculuk anlamına gelir. Vip araçlarımızda; wifi ve araç içi özel ikramlar ile yolculuğunuzdan maximum keyif alarak tatilinize huzurlu başlamanızı sağlıyoruz. Bodrum Havalimanı Bitez arasında uzun bir süredir özel ulaşım hizmeti sağlayan firmamız, bölgeyi en iyi bilen deneyimli şoförlerimizle hizmet vermektedir.

Koyları gezmeyi seviyorsanız, Bitez mutlaka görmeniz gereken bir yerdir. Bitez, ismini doğal güzelliklerinden almaktadır. Nitekim Bitez Yunanca'da bağ, bahçe anlamına gelmektedir. Eğer yeşilliği ve doğayı seviyorsanız, Bodrum'un bulabileceğiniz en yeşillik alanı için karar verdiniz demektir. Bitez doğal güzelliği ile sizi kendisine hayran bırakacaktır. Gezmeye başladığınızda renkli çiçekler ve yeşil büyük ağaçları sizi ayrı bir dünyada hissettirecektir. Eğer yürüyüş yapmayı ve doğa ile baş başa kalıp, sevdikleriniz ile zaman geçirmeyi istiyorsanız, Bitez bunun için ideal bir yerdir.

Bitez aynı zamanda eğlence olanakları da ile de ünlüdür. Eğlence yerleri başta olmak üzere, su sporları için uygun bir kıyısı vardır.

Bitez aileler, gençler ve herkes için kimi zaman sessiz kimi zaman ise oldukça hareketlidir. Aradığınızı bulabileceğiniz ve harika doğasıyla sizi etkileyecek bir yerdir.

Bodrum havalimanına vardığınızda, sizleri özel aracımız ile alıyor ve doğrudan Bitez'e ulaştırıyoruz. Bitez'de konaklama imkanları oldukça fazladır. Daha önceden rezervasyon yaptırdığınız bir oteliniz yoksa, burada uygun fiyatlı pansiyonlar, küçük oteller ve farklı türden konaklama işletmelerini bulabilmeniz mümkündür. Bodrum havalimanı Bitez arası en ucuz transfer hizmeti sağlayan firmamızın sunmuş olduğu transfer fiyatları oldukça uygundur.