• +90 542 237 0 524

Dalaman Havalimanı Akyaka transfer hizmetimiz sizlere oldukça ekonomik ve kolay bir ulaşım sağlar. Sizleri Dalaman Havalimanı noktasından son model aracımız ile alır ve doğrudan Akyaka bölgesinde ulaşmak istediğiniz otele veya adrese konforlu ve keyifli bir şekilde ulaştırırız.

Akyaka'ya nasıl gidilir diye soruyorsanız, gitmek için pek çok seçeneğiniz var ancak özel transfer hizmetimiz hem daha uygun fiyatlı hem de kalabalık aileler, gruplar için ideal bir transfer hizmeti olmaktadır.

Akyaka denizi ile oldukça ünlü bir yer olup, hemen yakınındaki Çınar Koyu mutlaka görülmesi gereken bir plajdır. Akyaka oldukça küçük bir yer fakat muazzam bir denizi vardır. Tatil notlarınızda bu güzel yer için küçük bir yeri mutlaka ayırmalısınız.

Akyaka Dalaman Havalimanı arasında 67 km mesafe vardır. Bu daha ortalama 1 saat anlamına gelir. Özel transfer hizmetimiz gelişmiş son model aracımız ile gerçekleştirilir.  16 kişiliğe kadar olan kişi sayısı ve geniş hacimli araçlarımız ile yüklerinizi taşımak kolaydır. En uygun fiyatlı vip özel transfer için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.