• +90 542 237 0 524

Akyarlar Transfer


AkyarlarTransfertr olarak son model vip araçlarımızla Bodrum Havalimanı Akyarlar transfer hizmeti için 7/24 hizmetinizdeyiz. Bulabileceğiniz en uygun fiyatlı transfer hizmetini sağlıyoruz. Akyarlar Bodrum'un sessiz ve sakin doğal güzelliği olan bir yeridir. Bodrum havalimanı ile Akyarlar arası özel ulaşım sağlamak çok kolaydır. Bunun için sizleri havalimanı noktasından alıyor ve doğrudan Akyarlar'a ulaştırıyoruz. Geniş araç filomuzla her türlü transfer isteklerinize cevap verebilecek donanıma ve tecrübeye sahibiz.

Akyarlar, sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin uğrak yeridir. Denizin temiz ve berrak mavisini gördüğünüzde buradan ayrılmayı pek istemeyebilirsiniz. Güzel zaman geçirebileceğiniz ve gün boyunca uzanarak sevdiğiniz müzikleri dinleyebileceğiniz bir plajı vardır. Aynı zamanda bu plajda gün boyunca popüler müziklerin çalındığını da belirtmeliyiz.

Kos adasına en yakın kıyımız Akyarlar sahilidir. İstanköy yani Kos adasına gelen yerli yabancı turistlerin Türkiye'yi net bir şekilde görebildikleri kıyımızdır. Bu nedenle dünyaca ünlü denizcilerin Türkiye koylarını en çok tercih ettikleri kıyımızdır. Kumsal sahili ile tertemiz denizi ile ziyaretçileri adeta hayran bırakır. Tertemiz ve rüzgarlı havası ile yaz aylarında dahi çok serindir.

Akyarların en uğrak kısmı sahil kesimidir. Bu kesim çok uzun değildir. Genel olarak çok eski zamanlardan kalmış olan taşlı evler görürsünüz. Bu taşlı evler hem sahil kesiminde hem de plaj alanına dahildir. Kıyı kesimi boyunca konaklamayı düşünebileceğiniz uygun fiyatlı moteller, pansiyonlar, küçük oteller bulabilirsiniz. Fiyatlandırmaların oldukça makul olduğunu söylemek mümkündür.

Akyarlar'da bir şeyler atıştırmak isterseniz, o halde gitmeniz gereken yine kıyı kesimidir. Burada sıra sıra pek çok restaurant bulabilirsiniz. Özellikle balık restoranları sayısı fazladır ve bir çok yere göre daha uygun fiyatlara leziz balık yemekleri yiyebilirsiniz.

Akyarları Bodrum merkezi ile kıyaslarsak, çok daha sakin olduğunu söyleyebiliriz. Bodrum'un kalabalığı sizi sıkıyorsa, Akyarları tercih etmek güzel bir çözüm olacaktır.

Akyarlar bitiremediğiniz kitapları bitirebileceğiniz bir sahili olan, kıyı kesiminde gezerken aynı zamanda tarihi hissedebileceğiniz, eşsiz havasıyla kendinizi ayrı bir dünyada hissedebileceğiniz bir yerdir.

Bizler de sektörde yıllar boyu hizmet sağlayan Bodrum Akyarlar Transfer firması olarak olabilecek en ucuz transfer fiyatları ile Bodrum havalimanı noktasından Akyarlar'a ulaşmanızı sağlıyoruz.