• +90 542 237 0 524

Gümbet Transfer


Bodrum havalimanına vardığınızda, aracımız sizleri doğrudan Gümbet mahallesine ulaştıracaktır. Bodrum havalimanı Gümbet özel transfer hizmeti ile Bodrum'un en güzel yerine ulaşmış olursunuz. Uygun fiyatlı transfer hizmetimizde bu sezonda da tatilcilerimiz için hizmet veriyoruz. Vip araçlarla Gümbet bölgesine sizleri güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Gümbet, Bodrum'un en güzel mahallelerinden birisidir. Yerli ve yabancı turistlerin vazgeçilmezi olan Gümbet, Türkiye'de turizm sektörü bütçesinde önemli bir gelir kaynağıdır. Gümbet Barlar sokağı ile ünlü olduğu kadar çok güzel koyları ile deziyaretçileri büyüler.

Gümbet Bodrum da görülmesi gereken yerlerin belki değil şüphesiz en başında gelir. Gümbet geceleri Dünya eğlence sektöründe isim yapmış bir marka haline gelmiştir.

Gümbet barlar sokağında yürürken her adımınız da farklı bir hit parça duymaya hangi parçaya ritim tutacağınıza şaşıracağınıza emin olabilirsiniz. Dünyaca ünlü dj'ler farklı farklı tarzlarda hit parçaları çalarken adeta müzik ile şarhoş olacaksınız.

Gümbet Barlar sokağının hemen ilerisinde sıralanan otel zincirleri Gümbet'e dünyanın her yerinden gelen yabancı ve genç yaş ortalamasına sahip ağırlıklı turistlerin konaklamasına imkan sağlar.

Bodrum Gümbet koyları ile de ayrıca önem arz etmektedir. Gümbet yat limanından ard arda her sabah hareket eden yüzlerce günlük teknesi limandan ayrılırken çok hoş bir görüntü ortaya çıkar.

Tekne turları ile Gümbet koylarını gezmek paha biçilemez. Birinci derecede sit alanı olan bu koylar da eşsiz deniz canlılarını snorkel ile izleyebilirsiniz.

Gümbet yat limanından ayrılan günübirlik gezi tekneleri yaklaşık olarak 3 ayrı koyda duraklar ve yemek molası verir. Denizin üzerinde enfes ege lezzetlerini tadarken eğlenirken dinlenir dinlenirken eğlenirsiniz. Yaklaşık olarak öğleden sonra beş altı saatlerinde tekne turunuz biter ve tekrar karaya Gümbet'e ayak basarsınız. Gümbet'in eşsiz gün batımı manzarasını izlemeyi unutmayın.

Gümbet aktivite olarak Bodrum'a yakın olmasıyla da ünlüdür. Otelinize dönüp herşey dahilden yararlanmak yerine Bodrum sahilinde sıralanmış birbirinden güzel restoranlar sizlere ege mutfağının eşsiz lezzetini Bodrum Kalesi manzarasıyla birlikte sunarlar.

Gümbet yel değirmenlerini ziyaret etmeden sakın Gümbet'ten ayrılmayın. Gümbet değirmen mevkisinde hem Gümbet manzarasını hemde Bodrum manzarasını bir arada görebilirsiniz.

Gümbet için karar kıldıysanız, o halde ulaşım tercihlerinizi de ayarlamaya başlayabilirsiniz. Müşterilerimiz genel olarak Bodrum'a hava yolu ile ulaşım sağlamaktadır. Gümbettransfer hizmetimiz de Bodrum havalimanı ile Gümbet mahallesi arasında sağlanmaktadır. Bu sayede daha önce rezervasyonunu yaptırmış olduğunuz otele yada kiralamış olduğunuz bir eve doğrudan ulaşmak çok kolaydır.

Havalimanı transfer hizmetimizde araç seçenekleri geniştir ve 2016 model araçlarımız ile hizmet sağlamaktayız. Bagaj sayınız önemli değildir. Araçlarımız 16 kişiye kadar kapasiteye sahiptir ve bagaj için geniş bir alan vardır.

Gümbet mahallesi Bodrum'da mutlaka keşfetmeniz gereken önemli güzelliklere sahip yerlerden birisidir. Gümbet transfer fiyatları oldukça uygundur. Ulaşım sağlanacak adres ya da otel bilgilerinizi vermeniz yeterli olacaktır. Bizler olabilecek en ucuz transfer hizmeti sunan bir firmayız ve Türkiye'nin önemli turistik beldelerinde aktif olarak hizmet sağlamaktayız.

bodrum-restoran.jpg
gumbet-gunbatimi.jpg
gumbet_gece.jpg
gumbet-barlar-sokagi-gece.jpg
gumbet-degirmenler.jpg
gumbet-degirmenlerden-bodrum.jpg