• +90 542 237 0 524

Yalıkavak Transfer


Deneyimli personelimiz sizleri Bodrum havalimanı lokasyonundan alarak Yalıkavak bölgesindeli otel veya adresinize en uygun fiyatlarla Yalıkavak transfer ihtiyacınızı karşılamaktadır. Vip araçlar ile 7/24 Yalıkavak transfer ihtiyaçlarınızda en güvenilir hizmeti sunuyoruz.

Yalıkavak Muğla ili Bodrum ilçesine bağlıdır. Bodrum Yalıkavak Dünyaca ünlü koyları ve yeni açılan marinası Palmarina Yalıkavak ile yerli, yabancı turistlerin Türkiye'de ki buluşma adresidir. Yalıkavak ayrıca Bodrum'un diğer tatil bölgelerine gelen ziyaretçilerinde akşam ziyaret ettikleri eğlence merkezi konumundadır.

Yalıkavak Bodrum’un her zaman esen ılık rüzgârı, mavi bayrakla ödüllendirilmiş masmavi denizi ve mandalina kokan sokakları ile eşsiz güzellikteki merkeze yaklaşık 20 kilometre uzaklıktaki tatil beldesidir.

Yalıkavak’ta bulunan Palmarina, devasa yat bağlama kapasiteli dünyaca ünlü markaları ve yeme içme alanlarıyla dünyanın en iyi marinaları arasında gösterilir.

Bodrum'un sembolü olan yel değirmenleri, çok fazla rüzgâr almasından dolayı en çok Yalıkavak’ta görülür.

Yalıkavak’taki Paşa, Ağaçbaşı ve Tilkicik, koyları eşsiz güzellikte  ve büyük plajlara sahiptir.  Küdür koyuna, sabah erken saatlerde yapılacak yürüyüş ve orada yüzmek çok keyifli ve dinlendirici bir seçenektir.

Yalıkavak'tan 2 km uzaklıktaki Sandıma Köyü'nü yürüyerek ziyaret edebilirsiniz. Köy, eski taş evleriyle tarih kokan bir izlenim verir ve çok panaromik bir manzaraya sahiptir. Yalıkavak otellerinden birisinde kalıyorsanız, rıhtımı kaplayan restoran ve kafelerde kahvaltı edebilirsiniz.

Yalıkavak'ta tatilinizi yaparken görmeniz gereken bir diğer köyde Bodrum'un Tibet'i olarak isimlendirilen Geriş Köyü'dür. Gün batımının tadını köyün merkezindeki kahve evinde çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği olarakta rıhtımdaki restoranlarda mükemmel mezeleri ile taze balık yemeye gidebilirsiniz.