• +90 542 237 0 524

Konacık Transfer


Konak, Çırkan Köyü mevkiinde bulunan bir belde olup, Bodrum merkeze sadece 4 km mesafededir. Bodrum Havalimanı Konacık transfer hizmeti sunmaktayız. Uygun fiyatlı özel transfer için sizleri Bodrum merkeze ya da Konacık'ta belirlemiş olduğunuz otel veya adrese doğrudan son model, yeni araçlarımız ve uygun fiyatlar ile ulaştırmaktayız.

Konacık 1999 yılında Belediye olmuştur fakat Konacık beldesinin en önemli eksiği olarak denize kıyısının olmayışını söyleyebiliriz. Fakat doğa güzelliği ile etkileyicidir. Son yıllarda Bodrum'a yakın olması ile göç alan bir belde ve bu göç ile orantılı olarak turizm sektörünün burada daha fazla gelişmeye başlaması, girişimci ve yatırımcıların burada pek çok otel açmasıyla devam etmektedir.

Konacık'tan Bodrum merkez ve çevresine ulaşım sağlamak çok kolaydır. Eğer Konacığa gitmeye karar kıldıysanız, uygun transfer fiyatları sağladığımız hizmetimizden faydalanarak, sizleri Bodrum Havaalanından özel aracımızla alabilir ve doğrudan Konacığa ulaştırabiliriz. En ucuz transfer hizmeti ve yeni model araçlarımızın sağladığı özellikleri ile hiç sıkılmayacağınız bir yolculuk olacaktır.